אודותינו

שמי מוטי עובדיה, ואני בוגר החוג לעיצוב ואדריכלות פנים של המסלול האקדמי – המכללה למינהל ראשון לציון, שם סיימתי בהצלחה את לימודי התואר הראשון.

למעלה מכעשר שנים אני עוסק בתחום רישוי העסקים, המכיל בתוכו את ההליך התכנוני בשילוב ההליך הבירוקרטי, לצורך קבלת רשיון עסק או רשיון יצרן לרבות ההיתרים הנלווים לכל רשיון.

אני מאמין שתהליך מתאים ואיכותי נולד מהקשבה מעמיקה וכנה לרצונותיו וחלומותיו של הלקוח, תוך כדי מתן יחס אישי ומקצועי שעיקרו הוא היענות לדרישות הלקוח.

אני חפץ ללמוד את אופיו היחודי של כל עסק ועסק ושואף לגשר בין חלומותיהם של הלקוחות לבין תקנות הרישוי הרלוונטיות ובין אסטטיקה לפרקטיות בעזרת מתן פתרונות יצירתיים ומתן מענה מקצועי לכל בעיה שהיא.

שיטת העבודה

עבודתי מול הלקוח צומחת מפגישת היכרות בה מתפתח דיאלוג מתמשך הכולל את הגדרת העסק, אופי העסק ודרישותיו האישיות של הלקוח. מטרת פגישה זו הינה יעוץ ראשוני, תיאום ציפיות וגיבוש הרעיון הכללי.

אני דואג ללוות את הלקוח בכלל שלבי הקמת העסק, החל משלב הבדיקות המקדמיות, התאמת הנכס ליעוד המבוקש, דרך ההליך התכנוני והגשת הבקשות לחוות דעת מקדמיות, טיפול בהיתרי העסק ועד לשלב קבלת הרשיון או ההיתר, לצורך פתיחת עסק בריא ויציב העומד בכל דרישות משרד הבריאות ומחלקת רישוי עסקים, זאת לרבות קשר ישיר ורציף עם הלקוח.

ולסיכום

מזה שנים צברתי ניסיון במגוון רחב ומגוון של פרויקטים הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי, מעבר לידע שניסיון זה הקנה לי פיתחתי ושימרתי מערכות יחסים מיוחדות עם לקוחותיי שמודעים לרמת זמינותי ונכונותי לעזור בכל עת.

אשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם את שירותי בכבוד ובהערכה רבה.

מוטי.

יש לכם שאלה ? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם