רישיון עסק

תהליך הרישוי הוא תהליך מובנה ומסודר שנקבע בחוק רישוי עסקים ובתקנותיו, וכן בצו רישוי עסקים וחוקי העזר העירוניים.

קבוצות הרישוי בחוק מחולקות עפ”י תחומי עיסוק שונים כגון: עסקים גדולים בתחום המזון: מפעלי מזון, חברות קייטרינג, אולמות אירועים, ועסקים פרטיים/קטנים יותר : מסעדות, בתי-קפה ומזנונים, לכל עסק ישנה הגדרה אחת או יותר שעל פיה חלות תקנות השונות.

כל עסק המוגדר עפ”י צו רישוי עסקים כטעון רישוי נדרש להגיש לרשות המקומית ו/או למשרד הבריאות תכניות ומסמכים העומדים בדרישות ובכלל התקנות לצורך פתיחת תיק עסק ותחילת הליך רישוי העסקים בהתאם למהות העסק.

תהליך הרישוי הינו תהליך ארוך ומורכב, הוא דורש סבלנות רבה וגוזל מהלקוח זמן וכסף, יחד עם זאת, ניתן לקצר ולייעל את תהליך הרישוי באמצעות ביצוע מהיר וקפדני של דרישות גורמי הרישוי, לכן חשוב לזכור  שבאם נדרש להגיש בקשה לרישיון עסק עלינו לבצע את כל הבדיקות הנדרשות טרם ההשקעה הכספית, כך בסופו של יום נוכל לעבור את כל המחסומים הבירוקרטים ולקבל את רישיון העסק.

ע”מ לחסוך במשאבים המתבססים על זמן וכסף משרדנו מבצע בשיתוף הלקוח טרם הרכישה או ההשכרה של העסק  בדיקה מקדימה של  הנכס הנבחר, אוסף מידע ומכין תיק מידע אשר מתריע מפני בעיות העלולות להשפיע על קבלת רישיון העסק ובודק באם ישנם תנאים מקדימים בכדי להקים או לנהל את העסק המבוקש בכתובת הספציפית.

כחלק מהגשת החומר והתוכניות לרשויות משרדנו יועץ מראש על חלוקת העסק כגון: מטבח, מחסנים, שטחי הישיבה, שירותים וכו’…, מעבר לכך  במידה וקיימות בידך תוכניות של עסק קיים משרדנו יבצע בדיקה של התוכניות ע”מ למצוא אם אלה עומדות בתקנים עוד לפני הגשתם.

חוק רישוי העסקים אמנם חוק עשיר בתקנות ובפרוצדורות, אולם באמצעות חוק זה הרשויות דואגות לשמירה על בריאות ובטיחות הציבור הרחב ולכן בעל עסק שברשותו רישיון עסק בתוקף יבטיח לעצמו שקט ויעילות.

משרדנו  מלווה  מזה שנים עוסקים מורשים,חברות ורשתות בתהליך הוצאת רישיון העסק עד לקבלת רשיון העסק, אנו נסייע לך ליצור עסק בריא, חוקי וכמובן עסק עם רישיון  העומד בכלל הקריטריונים.

תהליך קבלת רישיון עסק 

 קיום תהליך הרישוי בזמן ובקפידה הוא אחד הקריטריונים להצלחת עסקך.

פגישת היכרות

הבנת צרכיו של העסק ותיאום ציפיות

איסוף מידע

איסוף כלל המסמכים והמידע הרלוונטי

ייעוץ

מתן הסבר ומידע מדויק אשר תואם לעסק

תכנון

תכנון העסק עפ״י התקנות וצרכי הלקוח

הגשת הבקשה

הגשת הבקשה לגורמי הרישוי

ליווי

ליווי לאורך הליך הרישוי

קבלת הרישיון

היתרים לעסקים

היתר לפרגוד

ההיתר לפרגוד יבוסס על היתר להצבת שולחנות וכסאות אשר אושר והוענק לאותו העסק

היתר להצבת שולחנות וכסאות

ההיתר יוענק לעסקים שנמצאים בהליך רישוי תקין, כלומר ללא סירובים ו/או לעסקים

היתר להצבת שלט

על כל עסק אשר מציב שלט מכל סוג שהוא חלה אגרת שילוט ובכלל אישור הצבתו

יש לכם שאלה ? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם